facebook twitter Google Plus
İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı özeti:

Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler'in 6. bölüm fragmanı nette ilk sitemizde yayınlanmıştır. İsimsizler 6. bölümü ile 1 mayıs pazartesi akşamı saat 20:00'da kanal d ekranlarında olacak. Kaymakam Fatih ve ekibi örgüt ve paralel yapı arasındaki bağlantıları çözmek için büyük bir yol kaydederken uluslararası düşmanların en büyük hedefi haline gelir. Sawer yaşadığı başarısızlıkların sebebi olarak Fatih'i görmektedir. Fatih için ölüm vakti gelmiştir.


İsimsizler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve İsimsizler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: isimsizler fragmanı, isimsizler yeni bölüm, isimsizler 6. bölüm fragman, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, İsimsizler 6. Bölüm Fragmanı özeti